Pôžička od Poštovej banky

Poštová banka je vždy najbližšie k vám. Hustá sieť pobočiek zaručí, že za vybavením pôžičky nemusíte chodiť ďaleko.

Poštová banka patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov úverov a pôžičiek na našom trhu. V jej ponuke nájdete dobrú pôžičku s nízkymi splátkami. Dobrá pôžička je dostupná na každej pošte, alebo u finančných sprostredkovateľov.

Na vybavenie pôžičky vo väčšine prípadov stačí iba občiansky preukaz. Jej vybavenie je rýchle a flexibilné. Za vybavenie tejto pôžičky neplatíte žiadne poplatky za poskytnutie.

V rámci vianočnej ponuky prebieha spotrebiteľská súťaž, kde každý deň hráte o pôžičku úplne bez úroku. Stačí ak v termíne od 1.11.2016 do 31.12.2016 požiadate o pôžičku a načerpáte peniaze na svoj účet.

Dobrá pôžička od Poštovej banky má množstvo benefitov. Môžete ju čerpať v ľubovoľnej výške od 300 do 30 000 eur. Má splatnosť od 1 roka do 8 rokov. Je bezúčelová, môžete ju použiť na čokoľvek. Vďaka svojím nízkym úrokom ju môžete využiť na splatenie starých pôžičiek. Poštová banka pôžička má nemennú úrokovú sadzbu počas celého obdobia splácania.

Vybavenie Dobrej pôžičky je možné vybaviť len s občianskym preukazom. Nemusíte zakladať nehnuteľnosť. Máte možnosť poistiť si splácanie úveru.

Poštová banka je tradičný poskytovateľ pôžičiek. Je to rozumné riešenie pre každého z vás. Táto overená banková pôžička vám dáva záruku prežitia spokojných vianočných sviatkov. Ak sa rozhodnete pre pôžičku z Poštovej banky, môžete získať oveľa viac benefitov. Informujte sa na najbližšej pobočke!